Provádíme malby pokojů, bytů, rodinných, panelových a bytových domů, škol, kancelářských prostor, výrobních hal a průmyslových provozů či obchodů.

Nebojte se malování. Ušetřete si starosti a spoustu námahy obrátíte-li se na nás. Postaráme se o malířské práce pro váš byt, dům, kancelář či provozovnu. Rádi Vám pomůžeme najít nejvhodnější odstín barvy nebo doporučíme designovou tapetu. Pracujeme pouze z vyzkoušenými materiály, u kterých vám můžeme zaručit stálost sytosti barev a kompaktnosti celého povrchu. Při malování klademe důraz především na kvalitu. Během malování se snažíme dbát na Vaše pohodlí. Samozřejmostí je pro nás provedení základního úklidu po provedené práci. Malování provádíme rychle, pečlivě a vždy dodržujeme předem sjednané termíny. Jsme Vám k dispozici také při řešení stavebně složitých a špatně dostupných ploch jako jsou např. schodiště.

Malířské práce Třebíč

S malováním bytových i nebytových prostor máme dlouholeté zkušenosti. Kvalitní a profesionální malířské práce za rozumné ceny provádíme nejen v Třebíči, ale také v širokém okolí. Dovolujeme si Vám nabídnout i poradenství při výběru a kombinaci odstínů barev, k tomu učelu využíváme vzorníky systemu EUROTREND, RAL, NCS. Vždy se snažíme doporučit to nejlepší ke spokojnosti zákazníka. Malování provádíme barvami tuzemských i zahraničních výrobců za pomoci moderního malířského nářadí. Dbáme na dodržení technologických postupů pro jednotlivé barvy, což je základem kvality námi provedené práce. Zaručujeme Vám vysokou kvalitu provedené práce a vybraného materiálu. Pokud si s barvou a štětcem nevíte rady, nebo pouze nemáte čas, kontaktujte nás.

Ceník malířských prací

Milí zákazníku, jelikož se koncová cena za naše služby skládá z mnoha úkonů a je ovlivněna mnoha faktory, jako například druh a stav podkladu, přístupnost, objem v neposlední řadě druh a kvalita materiálu, přijde nám nesolventní uvádět zde ceny, které jsou pouze orientační.

Proto Vám nezávazně a zcela zdarma nabízíme zpracování cenové nabídky. Stačí, když nás telefonicky nebo prostřednictvím e-mailové adresy kontaktujete, a my za Vámi rádi přijedeme. Stav podkladu a rozsah požadované práce prohlédneme, vše s Vámi zkonzultujeme a nabídneme nejvhodnější řešení, postup, vhodný materiál a cenovou kalkulaci. Záleží pouze na Vás, zda do nás vložíte svoji důvěru.